Balayı Önerileri

Sizler için gerçekten önemli olduğunu bildiğimiz balayı Tatiliniz için nasıl bir tercih yapmanız gerektiğine dair bir yazı kaleme almak istedik ve tabi ki bu konuda sizlere bir önerimiz olacak Periler diyarı Kapadokya.
Aslında balayı tatili hazırlığını en baştan almak gerekirse balayı tatilimizi nerede geçirmeye karar vermekle başlayabiliriz. Bu konuda sizlere önerimiz kesinlikle Periler diyarı kapadokya olacaktır. Son yıllarda on binlerce balayı çiftinin tercih ettiği kapadokya giderek yurt içi balayı tercihleri arasında birinci sırayı almıştır. Peki Kapadokya bölgesinde bir balayı tatili için karar verdik. Bundan sonra izleyeceğimiz rota nasıl olmalıdır? Nelere dikkat etmeliyiz?
Bu konuda sizlere bir tüyomuz olacak tabi ki! Kapadokya Ihlara Konakları balayı oteli. Otelin bir sloganı var. Balayınızı şansa bırakmayın!
Bu slogan ile yola çıkan otel şuana kadar bölgenin en çok tercih edilen balayı oteli sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.
Tamamen orijinal tarihi taş konakları mağara ve kemer oda seçenekleri muhteşem manzaraya sahip, geniş terasları, şömineli restaurant Cafe ve diğer kapalı alanları paketler kapsamında sunduğu fiyata dahil açık büfe sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri yine paketler kapsamında fiyata dahil. Kapadokya turlarının bölgenin en kapsamlı turları olması ücretsiz balayı süslemeleri balayı çiftlerine özel ücretsiz canlı müzik ve diğer aktiviteleri ile unutamayacağınız bir tatilini sizlere sunmaktadır.