Kapadokya Ihlara Konakları – Balayı Oteli

Kapadokya bölgesinde uzun yıllardır balayı oteli olarak hizmet vermektedir.
Balayınızı şansa bırakmayın sloganı ile hizmet hayatına başlayan kapadokya Ihlara konakları uzun yılların vermiş olduğu balayı oteli tecrübesi ile bölgenin en çok tercih edilen balayı otelleri sıralamasında ilk sırada yer almaktadır.
Tamamen orijinal tarihi taş konakları bünyesinde bulunduran otel konakları bünyesinde yer alan tarihi 2000 yıl öncesine dayanan mağara ve yine tarihi 200 yıl öncesine dayanan kemer tarzı balayı odaları ile misafirlerine unutulmaz bir balayı tatili vaat etmektedir.
Her bütçeye uygun balayı paketi seçenekleri ve kapadokya bölgesinin en iyi fiyat garantisini sunan kapadokya Ihlara konakları özelikle paketleri kapsamında sizlere sunduğu fiyata dahil açık büfe sabah kahvaltıları ve aksam yemekleri ile öne çıkmaktadır.
Yine sizlere sunmuş olduğu Lanora Turizm Seyahat Acentesi güvencesinde ve profesyonel turist rehberi eşliğinde yapılan kapadokya turları bölgenin en kapsamlı turlarıdır.
Gerekse konaklama alanları gerekse vermiş olduğu hizmetler bakımından kapadokya bölgesinde Kapadokya Ihlara konakları balayı oteli tercihleriniz arasında ilk sırada olmaya devam etmektedir.

Kapadokya balayı , kapadokya balayı otelleri