Antique Gelveri Cave Hotel – Balayı Oteli

Kapadokya bölgesinde yer alan antik Gelveri Cave balayı oteli balayı tercihini kapadokya dan yana kullanmak isteyen balayı çiftlerinin gözdesi olan güzide bir balayı otelidir.
Genel olarak bu otelde balayı çifti olarak konaklama yapan otel misafirlerinin yorumları uyanıktık ama rüyada gibiydik ilk fırsatta yine geleceğiz en güzel anılarımızı bu otelde yaşadık hayatımızda yaptığımız en güzel tercihti olarak öne çıkmaktadır.
Peki bu denli güzel yorumlara sahip olmasında ki sebepler nelerdir.
Otel kapadokya bölgesinin en önemli merkezlerinden olan ve tarihi M.Ö ki yıllara dayanan bir konumda bulunuyor.
Ayrıca bulunduğu konum itibari ile gezi alanlarına olan yakınlığı ile öne çıkmaktadır.
Derinkuyu yeraltı şehri dünyanın ikinci büyük vadisi Ihlara Vadisi Selime katedrali selime peri bacaları ve Güzelyurt tarihi milli parkı otele çok yakın mesafede yer almaktadır.
Tesis ayrıca bünyesinde bulunan tamamen orijinal mağara ve kemer tipi balayı odaları muhteşem manzaraya sahip geniş terasları şömineli restoran kafe ve diğer kapalı alanları ile öne çıkmaktadır.
Özelikle otelin her kesime hitap eden balayı ve tatil paketi seçenekleri mevcuttur.
Paketler kapsamında fiyata dahil açık büfe sabah kahvaltıları ve aksam yemekleri paket kapsamında fiyata dahil kapadokya turları özel balayı süslemeleri ve misafirlerine sunduğu sürpriz ikramlar tatilinize ayrıcalık katacaktır.
Sizler de uyanıkken bile kendinizi rüyada hissetmek isterseniz kapadokya antik Gelveri balayı oteli en iyi seçimiminiz olacaktır.